ID:6158 | malytomek
Activities 321.3  |  Visits 10330  |  Comments 297
Photographer
Olsztyn,  Poland
About me
Zacząłem swą przygodę około 27 lat temu początkowo traktując jako zabawę która dość szybko przerodziła się w fascynacje i i ukierunkowała moje młodzieńcze decyzje życiowe. Postanowiłem zostać fotografem:) Podjąłem naukę w tym kierunku. Generalnie jednak spędzałem dziesiątki godzin tygodniowo w ciemni wołając główki dowodowo-paszportowe, pogrzeby i sporadycznie prywatne sesje z imprez i wakacji klientów..... Życie potoczyło się w zupełnie innym kierunku i musiałem przerwać szkołę oraz praktyki hehe.., które nie miały nic wspólnego z nauką. I tak oto na 25 lat rozstałem się z tym wszystkim co miało dla mnie wówczas ogromną wartość Dziś z pokorą i nieukrywaną radością powracam jako zupełny amator i dyletant. Wszystko uległo zmianie, ewolułowało przez te lata w niewyobrażalny kiedyś kierunku i w dzisiejszej formie daje ogromne możliwości. Dla mnie w tym wszystkim najważniejsze jest to że mogę fotografować dla siebie, to co chcę, kiedy chcę i prawie wszędzie tam gdzie chcę... To daje mi poczucie wolności i niezależności twórczej, no czy twórczej to tez pojecie względne. Dziś fotografia jest dla mnie tak jak ja dla niej. Bawię się tym wszystkim co ze sobą niesie, wkładam w to serce i zaangażowanie, i wszystko co "zainwestuje" wraca do mnie w dwójnasób... Bardzo się ciesze ze jako wspominany amator i dyletant mogę się znaleźć w tak zacnym gronie jakim jest społeczność portalu "ATELIORA" Serdecznie wszystkich pozdrawiam i mam nadzieje ze z czasem, coraz mniej będę zaniżał wysoki poziom prezentowanych prac na portalu Tomasz Baranowski
Read more Collapse
Sign up date 01.11.2012
Last logged in date 29.01.2014
Ateliora na Facebook
Visit us on Facebook or Google plus and learn more about events and competitions connected with our portal before others.
Creative Commons Our service allows for including a copyright notice in each photograph based on the Creative Commons solutions. Click on the logo to learn more about the international Creative Commons project.